Копие:
Относно: Букурещ
Казах ли ти, че уча румънски? Може да го споменеш в разговора си с Джим. Чао, или, както биха се изразили в Букурещ, partile mici pot fi inghitite sau inhalate 102 102 Дребните елементи може да бъдат погълнати или вдишани (рум.). — Б.пр.
!
Майк
Рейчъл Стивънсън — 10.01.2000 г., 16:43 ч.
До: Дейвид Крътън
Копие:
Относно: е-поща
Веднага ще се заема и ще ти докладвам, щом отбележим напредък.
Дейвид Крътън — 10.01.2000 г., 16:45 ч.
До: Зоуи Кларк
Копие:
Относно: е-поща
След малко излизам от кабинета си. Докато ме няма, ще седнеш пред лаптопа ми и ще изтриеш всички непрочетени писма „относно: съкрушителен съм“. А те са доста. Гледай да свършиш, преди да съм се върнал.
Брет Топовлски/ brett_topowlski@millershanks-london.co.uk — 10.01.2000 г., 16:49 ч. (20:49 ч. местно)
До: Лиам О’Кийф / liam_okeefe@millershanks-london.co.uk
Копие:
Относно: ГОЛЯМАТА ТАЙНА
Бях на вечеря и току-що прочетох писмото ти. С Вин смятаме, че трябва да направиш следното. Засега. Погледни на въпроса от тази страна. Ти не желаеш да си изкараш допълнителна работа. Затова, а и за по-голям ефект, изчакай до понеделник сутринта преди презентацията. Тогава ще е твърде късно да се предприеме нещо и ще се наложи да представят кампанията, а Хорн ще се е върнал и ще отнесе колая. Още по-хубавото е, че и ние с Вин ще сме там, да позлорадстваме.
Да се върнем на четирите мацки от ЛЮБОВ. Манди получи слънчев удар. Дори да се оправи за снимките, ще е по-червена от домат. Мел се опитва да организира нов кастинг. Сценарият е за пет момичета, не за четири. Ще потърсим заместнички сред местните манекенки. Мили боже, утре пак ще зяпам цици. Няма ли край?! Хорн още не е излязъл от апартамента си. Може да е умрял, а подутият му труп да се разкапва в копринените чаршафи. Пука ли ми? Всъщност да. В самолета ми взе книгата за четене и аз си я искам.
Пинки Фалън/ pinki_fallon@millershanks-london.co.uk — 10.01.2000 г., 17:02 ч.
До: Саймън Хорн / simon_horne@millershanks-london.co.uk
Копие:
Относно: „Кока-кола“
Прегледът при Дейвид мина доста успешно и макар да имаме още много работа, мисля, че напредваме. Оставих материалите на Суси да ти ги прати по факса. Очаквам мнението ти… :)
Суси Джъдж-Дейвис — 10.01.2000 г., 17:05 ч.
До: Пинки Фалън
Копие:
Относно: това вече е върхът
Наистина ли смяташ, че ще вися половин час на факса, за да пратя толкова материали до Мавриций? Дадох да се разбере, че съм секретарка само на Саймън. Ела да си ги вземеш и ги връчи на Лорейн. Това е нейна работа.
Пинки Фалън — 10.01.2000 г., 17:10 ч.
До: Суси Джъдж-Дейвис
Копие:
Относно: това вече е върхът
Писна ми от теб! Ако благоволиш да си вдигнеш главата от списанието, ще забележиш, че Саймън тази седмица го няма. Днес не съм те видяла да вършиш нищо, освен да тормозиш Лорейн и да четеш италианския, френския и американския „Вог“. Защо не се разнообразиш с малко работа? Опитвам се да сплотя отдела. Само ти не полагаш усилия… :)
Майк Апълтън/ mike_appleton@millershanks-hk.co.hk — 10.01.2000 г., 17:12 ч. (1:12 ч. местно)
До: Дейвид Крътън / david_crutton@millershanks-london.co.uk
Копие:
Относно: Букурещ
Още нещо — по майчина линия жена ми Норийн е една осма унгарка, така че изпитваме естествено привличане към района. Тази дреболия ще ни помогне да свикнем с румънския начин на живот — стига Джим да реши да ме изпрати там, разбира се!
Майк
Зоуи Кларк — 10.01.2000 г., 17:13 ч.
До: Лорейн Палистър
Копие:
Относно: подла уличница!!!!
Боже, какъв ужас!!! Не знам как да ти го кажа, затова ще бъда пряма. Виждала ли си Кейти Филпот — фръцлата от рекламоведния отдел? Току-що беше тук, за да се изфука с новата си рокля. Изглеждаше тъпо — кой в наши дни носи лилаво, а и плисетата съвсем не скриваха задника й!!! Но на въпроса. Каза, че си я купила, за да ходи на клуб с Лиам!!!!!! Сигурно ще се разстроиш. Чакам те в дамската тоалетна на вашия етаж да си поплачеш на рамото ми. Винаги съм насреща — Зххх
Пинки Фалън — 10.01.2000 г., 17:17 ч.
До: Питър Ренкуист
Копие:
Относно: СПЕШНО
Боя се, че е имаме огромен проблем. Лиам случайно беше залят с лакочистител, който попадна и на компютъра му. Веднага го изключих от контакта, но повечето клавиши останаха без букви. Бихте ли ги заменили с нови колкото може по-скоро? Той е затрупани с работа и няма как да я върши без клавиатура. Много благодаря… :)
Читать дальше